English    Українська
Головна
Повернутись на головну сторінку MSC
Роздрукувати сторінку
Натисніть тут, щоб перейти на придатну до друкування версію сторінки
Головний офіс
Натисніть тут, щоб перейти на міжнародну веб-сторінку MSC

Другий міжнародний форум у сфері освіти моряків, їх підготовки та набору персоналу на судна (ETC-2014)

Значний міжнародний захід було проведено в квітні цього року в пасажирському терміналі порта Одеси - Другий міжнародний форум у сфері освіти моряків, їх підготовки та набору персоналу на судна (ETC-2014). Цей захід було проведено за підтримки Міжнародної Морської Організації (IMO) та провідних морських асоціацій і інститутів, на кшталт Міжнародної Федерації Працівників Транспорту (ITF), Міжнародної Ради Роботодавців Моря (IMEC), Балтійської та Міжнародної Морської Ради (BIMCO), Міжнародної Асоціації Морських Університетів (IAMU), Інституту Судового Машинобудування, Науки і Технології (IMarEST), Асоціації Морських Інституцій Чорного Моря (BSAMI), та інш.

Компанія MSC (Mediterranean Shipping Company) виступила головним партнером конференції. 120 делегатів взяли участь в конференції. Пан Коджі Секімізу, Генеральний Секретар Міжнародної Морської Організації, звернувся в своїй привітальній промові до 51 компанії з 12 країн-учасниць Форуму. Головна мета форуму полягала в покращенні якості формування екіпажів, демонстрації сучасних досягнень в сфері морської освіти та практичного навчання моряків, обмін досвідом серед ключових спеціалістів індустрії. Головними секціями конференції були: людський фактор в судноплавстві, життя і кар’єра моряків, морська освіта і сертифікація, тренінг з використанням симуляторів та оцінювання результатів, спеціальна підготовка моряків. Біло проведено 14 докладів і дискусій. Серед інших – дискусія щодо наставництва в морі. Обмін досвідом та нюанси кар’єрного росту викликали жвавий інтерес. 4 круглих столи були присвячені управлінню кадровим потенціалом, дистанційній освіті, запровадженню морської трудової конвенції (MLC), а також практичні питання юридичної допомоги морякам та компаніям стали частиною конференції. Молоді офіцери разом з кадетами Одеської Морської Національної Академії активно долучилися до дискусій та круглих столів разом з досвідченими професіоналами.

Компанія MSC CREWING SERVICES Одеса, буда представлена на форумі сучасно оформленою секцією за участі персоналу офісу. Впродовж двох днів Форуму, більш ніж 1680 моряків та кадетів відвідали промо-секцію MSC, сподіваючись на подальше працевлаштування на флоті Компанії.Анкета працевлаштування
Завантажити
Робота в офісі
Відправляйте CV на
Остання подія
ETC 2014
MSC S.A.
Відвідати сайт